Mbreterit e vrare Shiko më të madhe

Mbreterit e vrare

Philippe Delorme FB0111

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Përse njerëzit kanë vrarë gjithmonë mbreterit e tyre? Mbretërit janë pasqyra, mbi të cilat një popull projekton vegimet dhe mllefet e tij, krenaritë dhe shpresat e tij.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët207
ISBN9783161484100

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët207
ISBN9783161484100
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiSkënder Shkupi