Per rishkrimin e Historise Shqiptare View larger

Online only

Per rishkrimin e Historise Shqiptare

Ndriçim Kulla, Dritan Thomollari FB0036

New product

Përshkrim i shkurtër

Historia nuk duhet të përfaqësojë vetëm një vullnet shkencor dhe intelektual, por edhe një faktor të përligjur dinjiteti. Kjo është sprova e autorëve Ndriçim Kulla e Dritan Thomollari .

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356331
Viti i botimit2008

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages187
ISBN9789994356331
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë