Per rishkrimin e Historise Shqiptare Shiko më të madhe

Vetëm online

Per rishkrimin e Historise Shqiptare

Ndriçim Kulla, Dritan Thomollari FB0036

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia nuk duhet të përfaqësojë vetëm një vullnet shkencor dhe intelektual, por edhe një faktor të përligjur dinjiteti. Kjo është sprova e autorëve Ndriçim Kulla e Dritan Thomollari .

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356331

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe187
ISBN9789994356331
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë