Nje jete e madhe View larger

Nje jete e madhe

Charles W. Hostler FB0034

New product

Përshkrim i shkurtër Një jetë e madhe e Charles W. Hostler, është një libër në të cilin autori ka rrëfyer atë mori ngjarjesh e personazhesh, personale dhe shpesh historike, që janë ndërthurur në ditët e tij të mira e të këqija të një jete shpesh me rreziqe, por edhe me shumë kënaqësi dhe fat.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106049

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages242
ISBN9789928106049
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiXhensila Sinankola