Nje jete e madhe Shiko më të madhe

Nje jete e madhe

Charles W. Hostler FB0034

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një jetë e madhe e Charles W. Hostler, është një libër në të cilin autori ka rrëfyer atë mori ngjarjesh e personazhesh, personale dhe shpesh historike, që janë ndërthurur në ditët e tij të mira e të këqija të një jete shpesh me rreziqe, por edhe me shumë kënaqësi dhe fat.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët242
ISBN9789928106049

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët242
ISBN9789928106049
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiXhensila Sinankola