Krijimi i Greqise moderne View larger

Krijimi i Greqise moderne

D. A. Zakythinos FB0030

New product

Përshkrim i shkurtër Libri i historianit dhe studiuesit grek D. A. Zakythinos "Krijimi I Greqisë moderne" është një vështrim shkencor mbi zanafillën dhe ardhjen në jetë të një shteti të ri, modern, siç është fqinji ynë Greqia, pas rravgimesh të gjata dhe të mundimshme shtigjeve të thepisura të fatit, kushtëzuar nga të qenit për një kohë të gjatë nën pushtimin osman ashtu sikurse të gjithë vendet dhe popujt e tjerë të rajonit.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356799
Viti i botimit2010

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages259
ISBN9789994356799
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiVirgjil Muçi