Cmim i reduktuar! Krijimi i Greqisë moderne Shiko më të madhe

Krijimi i Greqisë moderne

D. A. Zakythinos FB0030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Libri i historianit dhe studiuesit grek D. A. Zakythinos "Krijimi I Greqisë moderne" është një vështrim shkencor mbi zanafillën dhe ardhjen në jetë të një shteti të ri, modern, siç është fqinji ynë Greqia, pas rravgimesh të gjata dhe të mundimshme shtigjeve të thepisura të fatit, kushtëzuar nga të qenit për një kohë të gjatë nën pushtimin osman ashtu sikurse të gjithë vendet dhe popujt e tjerë të rajonit.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët259
ISBN9789994356799

638 Lekë

-15%

750 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët259
ISBN9789994356799
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiVirgjil Muçi