Komitaxhinjte ose terrorizmi ne Ballkan View larger

Komitaxhinjte ose terrorizmi ne Ballkan

Albert Londres FB0026

New product

Përshkrim i shkurtër Në këtë libër autori na dëshmon se sa pak ka ndryshuar gadishulli ynë edhe pas afro tetë-dhjetë vjetesh, se sa i ashpër është shpirti nacionalist i banorëve të këtyre viseve dhe se, me një ndjenjë të fortë fataliteti pak gjase ka që, në thellësi, gjërat të ndryshojnë, pavarësisht nga iluzioni që krijojmë në siperfaqe dhe në aparencë.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356560
Viti i botimit2009

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages132
ISBN9789994356560
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNasi Lera