Komitaxhinjte ose terrorizmi ne Ballkan Shiko më të madhe

Komitaxhinjte ose terrorizmi ne Ballkan

Albert Londres FB0026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Në këtë libër autori na dëshmon se sa pak ka ndryshuar gadishulli ynë edhe pas afro tetë-dhjetë vjetesh, se sa i ashpër është shpirti nacionalist i banorëve të këtyre viseve dhe se, me një ndjenjë të fortë fataliteti pak gjase ka që, në thellësi, gjërat të ndryshojnë, pavarësisht nga iluzioni që krijojmë në siperfaqe dhe në aparencë.

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356560

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe132
ISBN9789994356560
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNasi Lera