Ndarjet View larger

Ndarjet

Michael Darmon / Yves Derai FB0011

New product

Përshkrim i shkurtër Historia e bujshme e ndarjes së presidentit francez Sarkozi nga ish- bashkëshortja e tij Sesilia dhe lidhja me Carla Brunin.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356324
Viti i botimit2008

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages187
ISBN9789994356324
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNasi Lera