Ndarjet Shiko më të madhe

Ndarjet

Michael Darmon / Yves Derai FB0011

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Historia e bujshme e ndarjes së presidentit francez Sarkozi nga ish- bashkëshortja e tij Sesilia dhe lidhja me Carla Brunin.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356324

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe187
ISBN9789994356324
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNasi Lera