Hanibali, Kapercimi i Alpeve dhe beteja e Trebias Shiko më të madhe

Hanibali, Kapercimi i Alpeve dhe beteja e Trebias

Livi A-000360

Libër i ri

996 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Shtepia e Librit
ISBN9789928445636

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe64
ISBN9789928445636
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGjergj Erebera