Sekreti i Anglise View larger

Sekreti i Anglise

Leo Ferrero A-000179

New product

Përshkrim i shkurtër

Sekreti i Anglise. - nga Leo Ferrero, shkrimtar italian i viteve '30-'40 te shekullit te kaluar. Si kundershtar i Musolinit ai detyrohet te largohet nga Italia dhe te jetoje ne France. Ky liber flet per karakterin dhe zakonet e popullit anglez, persa i njohu vete autori gjate periudhes qe jetoi ne Londer.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928280527
Viti i botimit2019

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages168
ISBN9789928280527
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë