Sekreti i Anglise Shiko më të madhe

Sekreti i Anglise

Leo Ferrero A-000179

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sekreti i Anglise. - nga Leo Ferrero, shkrimtar italian i viteve '30-'40 te shekullit te kaluar. Si kundershtar i Musolinit ai detyrohet te largohet nga Italia dhe te jetoje ne France. Ky liber flet per karakterin dhe zakonet e popullit anglez, persa i njohu vete autori gjate periudhes qe jetoi ne Londer.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928280527

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe168
ISBN9789928280527
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë