Reduced price! 999 fjalë të urta, me nga një bisht, - vëll. 2 View larger

999 fjale te urta, me nga nje bisht, - vell. 2

Remzi Zeqja PE0161

New product

Përshkrim i shkurtër

Pas suksesit të vëllimit të parë, vjen edhe botimi i dytë me pasurinë që vjen nga urtësia popullore e thuajse të gjitha trevave shqiptare. Autori Remzi Zeqja ka punuar shumë vite për të sjellë të gjallë mençurinë tek shqiptarët, e reflektuar gjatë proceseve të punës, jetës dhe komunikimit me të tjerët

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248077
Viti i botimit2017

450 Lekë

-25%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages227
ISBN9789928248077
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat12x21
I ri1