I ri Cmim i reduktuar! 999 fjalë të urta, me nga një bisht, - vëll. 2 Shiko më të madhe

999 fjale te urta, me nga nje bisht, - vell. 2

Remzi Zeqja PE0161

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pas suksesit të vëllimit të parë, vjen edhe botimi i dytë me pasurinë që vjen nga urtësia popullore e thuajse të gjitha trevave shqiptare. Autori Remzi Zeqja ka punuar shumë vite për të sjellë të gjallë mençurinë tek shqiptarët, e reflektuar gjatë proceseve të punës, jetës dhe komunikimit me të tjerët

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248077

420 Lekë

-30%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe227
ISBN9789928248077
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat12x21