Djali qe fluturoi me dragonj View larger

Djali qe fluturoi me dragonj

Andy Shepherd A-005896

New product

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272607

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Ne rrisim dragonj. Dragonj që ndryshojnë ngjyrat, që ngrijnë dhe nga ata që e mbushin qiellin me flakë.

Ulemi këmbëkryq rreth pemës sonë me fruta dragoi dhe e vëzhgojmë e presim që të lindin dragonjtë tanë.

Por duhet t’ju them diçka.

Prandaj vazhdoni të lexoni, sepse nuk e keni dëgjuar ende të gjithë historinë.

Se, po ta dëgjonit, mbase nuk do të nguteshit për të rritur vetë një dragua.

“Joshje e parezistueshme...një klasike moderne” - Guardian

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928272607
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1