Shqipnia ne vitet tridhjete View larger

Shqipnia ne vitet tridhjete

Lazër Radi A-000181

New product

Përshkrim i shkurtër

Shqipnia e viteve '30. - nga Lazer Radi. Edhe ky eshte nje liber mekujtime dhe shenime per Shqiperine e viteve '30 te shekullit te kaluar, sidomos persa i perket kuadrit politik dhe kulturor te vendit.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928280541

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages476
ISBN9789928280541
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë