Muret e muzgut – Shpresa vdes e fundit – Anzave te Sharrit View larger

Muret e muzgut – Shpresa vdes e fundit – Anzave te Sharrit

Lazër Radi A-000168

New product

Përshkrim i shkurtër

Vepra Poetike e lazer Radit - eshte nje permbledhje e poezive dhe poemave te shkruara prej tij gjate gjithe jetes.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages382
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë