At Gjergj Fishta 1871-1940

At Benedikt Dema FRA0033

New product

Përshkrim i shkurtër

At Gjergj Fishta 1871-1940 është një botim biografik, i plotë me studime rreth veprës së kolosit të kulturës kombëtare shqiptare. Libri është përgatitur nën kujdesin e At Benedikt Dema dhe vjen në botimin autentik të botuar në vitet 40

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995678371

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages634
ISBN9789995678371
Published year2010
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveSecond edition