Nene Tereza ne syte e botes

Mehmet Gëzhilli LG0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim special vijnë mesazhet e Nënë Terezës në Kombet e Bashkuara dhe para marrjes së çmimit Nobel, si dhe vlerësimet e të gjitha personaliteteve botërore për aktivitetin e saj

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789995617035
Viti i botimit2010

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages295
ISBN9789995617035
Shtëpia botueseArgeta LMG
RedaktoriProf. Anton Nikë Berisha
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë