At Gjergj Fishta 1871-1940 Shiko më të madhe

At Gjergj Fishta 1871-1940

At Benedikt Dema FRA0033

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

At Gjergj Fishta 1871-1940 është një botim biografik, i plotë me studime rreth veprës së kolosit të kulturës kombëtare shqiptare. Libri është përgatitur nën kujdesin e At Benedikt Dema dhe vjen në botimin autentik të botuar në vitet 40

905 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët634
ISBN9789995678371

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët634
ISBN9789995678371
V. Bot2010
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveDytë