Per letersine shqipe te shekullit te 20-te Shiko më të madhe

Per letersine shqipe te shekullit te 20-te

Shaban Sinani NA0063

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Për letërsinë shqipe të shekullit të 20-të". Qendra e Studimeve Albanologjike. Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 99956 859 4 2

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe430
ISBN978 99956 859 4 2
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë