Sic thonim dje: Histori kurre e shkrueme

At Zef Pllumi FRA0092

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky vëllim sjell reflektime, meditime, analiza, mbresa dhe këndvështrime të At Zef Pllumit mbi historinë, personazhe dhe ngjarje që kanë ndodhur përgjatë shekullit të XX në Shqipëri. I thellë, i qartë, i thjeshtë, antikonformist dhe kritik i rreptë ndaj atyre që mbajnë peng zhvillimin e vendit

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Franceskane
ISBN9789995697631

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages350
ISBN9789995697631
Published year2017
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
I ri1