Cmim i reduktuar! Shiko, shiko ne qiell Shiko më të madhe

Shiko, shiko ne qiell

Grup autorësh JB0106

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me figura plot ngjyra dhe me mozaikë, kjo seri e veçantë i ndihmon vogëlushët të mësojnë fjalët e para dhe zhvillon aftësitë e tyre ndërvepruese.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët10
ISBN978 999 56 41 824

240 Lekë

-20%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN978 999 56 41 824
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë