MagicLand 1 View larger

MagicLand 1

Jehona Xhaferi A-002827

New product

Përshkrim i shkurtër

"Magi Land 1”, është libër që u dedikohet fëmijëve 6 vjeçarë. Është libër me plotë ilustrime të bukura, dhe mësime tejet të kapshme. Libri është hartuar në bazë të kurrikulës dhe si i tillë është i përshtatshëm për fëmijët, prindërit dhe mësimdhënësit.

More details

45 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693318

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri rekomandohet si material shtesë për klasë të parë të gjuhës angleze. Në fund të librit e keni alfabetin dhe fjalët e shpeshta për fëmijën tuaj ti presë dhe të luajë me to.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages120
ISBN9789951693318
Published year2018
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë