Reduced price! Mbledhja dhe zbritja – Puno dhe zbavitu View larger

Mbledhja dhe zbritja – Puno dhe zbavitu

Rosie Hore A-007512

New product

Përshkrim i shkurtër

Libër aktivitetesh plot këshilla dhe udhëzime për mbledhjen dhe zbritjen. Metodë angleze në mbështetje të programit mësimor.

More details

453 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084910

585 Lekë

-10%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Si përdoret ky libër?

Ky libër është i ndarë në pesë pjesë. Secila pjesë është e mbushur me këshilla dhe udhëzime të dobishme për t’ju dhënë mundësinë që të zgjidhni metoda të ndryshme kur ju kryeni mbledhje ose zbritje.

Përgjatë librit ju mund të zgjidhni “Pyetje të shpejta” për të testuar njohuritë e mësuara. Kthehuni mbrapa për të rrethuar përgjigjen tuaj…

Për të gjetur një shumë numrash, ju do të mësoni si të përdorni boshtin numerik dhe radhitjen e numrave.

Ju do të mësoni lidhjet numerike me shumë 100, ndarjen, dhe do të nxiteni për të përparuar më tej.

Vlerësoni me një yll veten për çdo përgjigje të saktë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928084910
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDituri Malaj
I ri1