Alfabeti A a Shiko më të madhe

Alfabeti A a

Grup autorësh A-003304

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Te gjitha shkronjat e aflabetit te shqipes jane te shtypura ne menyre cilesore dhe te pasqyruara ne shkronja dore dhe shtypi. Ky botim vjen per te gjithe femijet e parashkollorit dhe per nxenesin e klases se pare.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër