Fletore pune Matematika 8+ View larger

Fletore pune Matematika 8+

Dituri Malaj, Shpresa Bici A-000487

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri përmban: ushtrime dhe problema, detyra për portofol, ushtrime të zgjidhura, teste dhe projekte.

494 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928083159

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928083159
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitTekste
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë