I ri Zbuluesit e vegjel - Kur Te Rritem Shiko më të madhe

Zbuluesit e vegjel - Kur Te Rritem

Grup autorësh A-004782

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

I ftojmë të gjithë Zbuluesit e Vegjël që të mësojmë për gjërat e shumta që mund të bëjnë kur të rriten. Hapini kapakët për t’u njohur me njerëzit që punojnë së bashku për të ndërtuar një shtëpi, për të parë profesionet e ndryshme në një spital dhe për të kuptuar se si të punoni me kafshët. Sa shumë gjëra ka për të zbuluar!

 

200 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287373

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe10
ISBN9789928287373
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë