Cmim i reduktuar! Klara luan balerinash Shiko më të madhe

Klara luan balerinash

BAO0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vogëlushja Klara ka shumë dëshirë të kërcejë dhe me kostumin e baletit ngjan si një balerinë e vërtetë. Bashkë me shoqen e saj Lina ato bëjnë prova për të dhënë një shfaqje para kukullave të tyre. Klara i fton mikeshat e veta të vogla të kërcejnë bashkë me të. Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370361

616 Lekë

-8%

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mësoni të kërceni me balerinën Klara. Ajo do ju mahnisë me lëvizjet e saj. Rrotullohuni dhe praktikoni dhe ju lëvizjet së bashku me të. Sa kënaqësi!

Të dhëna

Faqe14
ISBN9786082370361
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç