Pinoku - IA Shiko më të madhe

Pinoku - IA

IA0041

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pinoku vjen në këtë libër përrallash me zë për fëmijët që akoma nuk kanë filluar të lexojnë. Dëgjojeni historinë klasike në zërin e aktores Aishe Stari.

Më shumë detaje

481 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128447

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

E dinë fëmijët e sotëm se çfarë janë marionetat? Historia e mrekullueshme me Pinokun mund të jetë e fundit që nuk bën fjalë për lodrat elektronike. Pinoku është një kukull druri, që çuditërisht mund të flasë. Por ka një problem: Pinokut i rritet hunda sa herë që ai gënjen. Kujdes fëmijë, mos gënjeni që të mos ndëshkoheni dhe ju si Pinoku. Dëgjojeni historinë shoqëruar me zërin e mrekullueshëm të aktores Aishe Stari.

Të dhëna

Faqe52
ISBN9789928128447
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha0-3 vjeç
Numri i botimeveI parë