Nina luan doktoreshash

BAO0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nina e vogël vesh uniformën e doktoreshës dhe viziton arushbebushin si një doktoreshë e vërtetë. I dëgjon frymëmarrjen, i kontrollon veshët, hundët dhe pastaj i bën një gjilpërë. Duke luajtur me Ninën, fëmijët mësojnë profesionin e doktoreshës. Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370347

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mësoni dhe ju rreth doktoreshave nëpërmjet Ninës. Ajo do t’ju vizitojë, do të dëgjojë rrahjet e zemrës. Ruajeni shëndetin dhe mësojini fëmijëve për trupin e njeriut nëpërmjet lojërave dhe formave argëtuese.

Të dhëna

Faqe14
ISBN9786082370347
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç