Hirushja - IA Shiko më të madhe

Hirushja - IA

IA0039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Hirushja,vjen në këtë libër përrallash me zë, për fëmijët që akoma nuk kanë filluar të lexojnë.

Më shumë detaje

484 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128416

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përralla e jetimes së vogël Hirushe vjen me zë në shqip për fëmijë. Dëgjojeni përrallën klasike për fëmijë, me historinë e Hirushes, jetimes që përbuzet nga njerka dhe motrat e saj dhe sesi nëpërmjet zanës dhe magjisë së saj, arrin të shpëtojë dhe të shndërrohet në një princeshë të vërtetë.

Të dhëna

Faqe53
ISBN9789928128416
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha0-3 vjeç
Numri i botimeveI parë