Përralla për 5 min - Rrëfenja me dinozaurë Shiko më të madhe

Perralla per 5 min - Rrefenja me dinozaure

Grup autorësh JB0226

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e rrallë që do t’i argëtojë shumë fëmijët teksa u lexon. Argëtohuni dhe ju me fëmijët tuaj duke lexuar para gjumit këto përralla fantastike që do ta mbushin natën tuaj me imagjinatë dhe plot ëndrra.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240293

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

2 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Bëhuni gati! Me këtë përmbledhje rrëfenjash 5 minutëshe me dinozaurë, orari i gjumit do të jetë shpërthyes. Na është një tiranozaur i quajtur Tiron që ka probleme me dhëmbët, por ëhtë edhe dinozaurja Boni, që mëson si të luajë me shoqet. Po ashtu, do të njihni dhe një dinozaur superhero që ua zbukuron ditën të gjithëve dhe shumë të tjerë. Ushqejeni imagjinatën e të vegjëlve tuaj që adhurojnë dinozaurët, me këtë gosti përrallash fantastike!

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928240293
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAnxhela Cikopano