Ku eshte ushqimi Shiko më të madhe

Ku eshte ushqimi

Grup autorësh BAO0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çfarë hanë fëmijët dhe kafshët? Ndihmojini të vegjlit tu përgjigjen pyetjeve duke hapur "dritarezat" me figura në faqet e këtij libri. Kur të hapni "dritarezën" që ka përgjigjen e saktë, ata do të dëgjojnë e do të argëtohen me tingujt e gëzueshëm të kafshës që po ha ushqimin.

Më shumë detaje

488 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370040

880 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Luani dhe argёtohuni me fёmijёt tuaj, duke i zgjuar dedektivёve tё vegjёl aftёsitё eksploruese. Ata do tё mёsojnё tё gjejnё figurat, objektet, duke u tёrhequr dhe nga format dhe vizatimet shumёngjyrёshe.

Të dhëna

Faqe10
ISBN9786082370040
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç