Përralla për 5 min - Rrëfenja të fermës Shiko më të madhe

Perralla per 5 min - Rrefenja te fermes

Grup autorësh JB0228

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e rrallë që do t’i argëtojë shumë fëmijët teksa u lexon. Argëtohuni pa fund në fermë me këtë përmbledhje fantastike me rrëfenja 5 minutëshe. Bashkohuni me zogun e vogël në aventurën e tij të madhe, njihuni me mistert e dhive të zgjuara dedektive, takoni gomarin me talent të veçantë dhe shumë të tjera. Sa herë të kthejnë faqet, vogëlushët do të qeshin e do të argëtohen.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240286

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

2 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928240286
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAnxhela Cikopano