I ri Cmim i reduktuar! Zbuluesit e vegjel - Ne Ferme Shiko më të madhe

Zbuluesit e vegjel - Ne Ferme

Grup autorësh A-004783

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Thirrje të gjithë Zbuluesve të Vegjël! Ejani të hipim në një traktor e të bredhim nëpër fermë për të parë kafshët, bimët e arave dhe makineritë e ndryshme. Hapni dritaret për t’u njohur me të fshehtat e stinëve dhe me punët e fermerit. Ky libër është një udhëzues i dobishëm për jetën në fermë. Nuk ka vlerësime

 

200 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287366

600 Lekë

-25%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe10
ISBN9789928287366
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë