Frutat

BAO0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Frutat janë aq të dashura dhe aq të ushqyeshme për bebet. Ky libër i njeh ato me disa nga frutat që përdoren më shumë në ushqimin e tyre. Përmes ilustrimeve të bukura bebet mësojnë të dallojnë ngjyrat e tyre. Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370316

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Lexojini dhe mësojuni fëmijëve tuaj ngjyrat, format dhe si të dallojnë frutat. Çfarë ngjyre ka portokalli? Po molla? Cili frut është më i pëlqyeri nga fëmija juaj?

Të dhëna

Faqe18
ISBN9786082370316
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç