Levizja Shiko më të madhe

Levizja

BAO0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i njeh fëmijët me gjërat që lëvizin në natyrë dhe mjedisin përreth. Ata mësojnë se kafshët jetojnë në ujë, në ajër dhe në tokë, si dhe përkatësisht notojnë, fluturojnë, zvarriten, kërcejnë, etj. Gjithashtu, ata mësojnë edhe për mjetet e transportit që përdorin njerëzit për të lëvizur në tokë, në ajër e ujë. Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022479

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Argёtohuni me fёmijёt tuaj ndёrsa ata prekin butёsisht me gishtat e vegjёl figurat e librit, ndёrkohё qё do tё mёsojnё shumё mbi objektet dhe kafshёt. Si lёviz njё avion? Po peshku si e lёviz trupin? A hidhet bretkosa? Po makina? Ndihmojini fёmijёt tuaj tё njohin botёn qё i rrethon dhe tё kuptojnё lёvizjet e trupave rreth tyre nёpёrmjet kёtij libri.

Të dhëna

Faqe18
ISBN9789928022479
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç