Ngjyrat

BAO0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër shumë natyrshëm u njeh fëmijët me disa kafshë, fruta ose sende të dashura për ta, si dhe i nxit ata të dallojnë, të emërtojnë ngjyrat dhe ti grupojnë sendet sipas ngjyrave. Nëpërmjet tij, fëmijët mësojnë që çdo gjë ka ngjyrën e vet. Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370309

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Le të mësojmë së bashku ngjyrat kaq të shumta që na rrethojnë! E dini se disa objekte kanë ngjyra të njëjta? Le t’i lidhim objektet së bashku dhe të shohim sesi kanë ngjyrë të njëjtë, por forma dhe funksione të ndryshme.

Të dhëna

Faqe18
ISBN9786082370309
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç