Traktori i Petrit Shiko më të madhe

Traktori i Petrit

BAO0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Petri i vogël e kalon tërë ditën mbi traktorin e tij të bukur, duke u marrë me punët e fermës. Libri e fton fëmijën që të mësojë dhe argëtohet, duke luajtur me Petrin dhe traktorin e tij të verdhë. Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022424

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Luani me Petrin në fermën e tij dhe argëtohuni me lojërat që mund të bëni në fermë. Do t’ju pëlqejë të argëtoheni me Petrin dhe të gjitha punët që ai i bën me kaq pasion në fermë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe14
ISBN9789928022424
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç