Ku eshte lodra

BAO0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ku ndodhet lodra me të cilën po luan fëmija? Ndihmojini të vegjlit ta gjejnë, duke hapur "dritarezat" me figura në faqet e këtij libri. Kur të hapni "dritarezën" që ka përgjigjen e saktë, ata do të dëgjojnë e do të argëtohen me tingujt e gëzueshëm që bën secila lodër

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370057

880 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Luani dhe argёtohuni me fёmijёt tuaj, duke u zgjuar dedektivёve tё vegjёl aftёsitё eksploruese. Ata do tё mёsojnё tё gjejnё figurat, objektet, duke u tёrhequr dhe nga format dhe vizatimet shumёngjyrёshe.

Të dhëna

Faqe10
ISBN9786082370057
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç