Natyra

BAO0011

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i njeh bebet me natyrën dhe dukuritë e saj: qiellin, hënën e yjet, shiun, erën dhe ylberin, për gjethet që bien, për pemët, lulet, frutat etj. Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022462

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ftojini fëmijët për të mësuar së bashku dhe argëtuar për natyrën dhe çdo gjë që na rrethon në ambientin përreth nesh. Zbuloni bukuritë e natyrës ndërsa argëtoheni së bashku. Shihni diellin sesi rrezaton, pemët, lulet e çelura nëpërmjet ilustrimeve fantastike.

Të dhëna

Faqe18
ISBN9789928022462
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç