Ditari i sekreteve

Grup autorësh JB0036

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me këtë ditar të veçantë, të fshehtat e zemrës, miqësitë, dashuritë dhe sekretet tuaja do të zgjasin përjetësisht.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 108

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

 Më në fund një ditar posaçërisht për vajza! Aty mund të shkruani të gjitha sekretet tuaja, të shënoni çdo gjë rreth vetes suaj, duke filluar që nga emri, foto, si një pashaportë e vërtetë. Kështu, ditari është i juaji dhe nuk e prek njeri. Aty gjithashtu mund të shkruani për miqtë tuaj më të mirë, ata që ndiheni me fat t’i keni në jetën tuaj. Por gjithashtu, me këta miq apo me njerëzit më të dashur ju ndani gjithë kujtimet tuaja më të bukura, por ndonjëherë dhe të hidhura. Ky libër është botuar për ato kujtime që mbesin gjatë në mendjen tuaj. 

Të dhëna

Faqe92
ISBN978 999 56 41 108
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri