Enciklopedia ime e pare

Grup autorësh BAO0032

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri me libra elektronikë përfshin një tematikë të gjerë për fëmijët e moshës 3-4 vjeç, ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth. Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta. Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

Më shumë detaje

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108600

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

A e dini se ku ndodhet butoni i verdhë? Nëse e shtypni dhe jeni përgjigjur saktë, do të ndizet ngjyra jeshile. Nëpërmjet tingujve dhe figurave tërheqëse, fëmijët tuaj do të mësojnë më shumë rreth botës që i rrethon me ndihmën e miushit magjik.

Të dhëna

Faqe12
ISBN9789989108600
Titulli origjinalAlbas
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiSofiana Filipi