Cmim i reduktuar! Hirushja Shiko më të madhe

Hirushja

BAO0026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallën e njohur nga të gjithë "Hirushja", tashmë fëmijët mund ta lexojnë të shoqëruar me tinguj të magjishëm.Duke shtypur një nga një 10 butonat-figura që shoqërojnë tekstin, fëmijët dëgjojnë tinguj argëtues dhe zërat e heronjve të përrallës. Po ashtu, ata mahniten nga ilustrimet e mrekullueshme, që i dërgon ata në një botë përrallore e magjepsëse.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370064

680 Lekë

-20%

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Lexoni përrallën fantastike të jetimes së vogël që shndërrohet në një princeshë të vërtetë falë magjisë. Historia fantastike, përveç figurave që e tregojnë atë më së miri, do të shfaqet tek ju edhe me tinguj argëtues që do të shoqërojnë tregimin në formën më të mirë.

Të dhëna

Faqe10
ISBN9786082370064
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç