Macoku me cizme Shiko më të madhe

Macoku me cizme

Grup autorësh BAO0027

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallën e famshme "Maçoku me çizme" të Sharl Perosë, të ilustruar në mënyrë të mrekullueshme, tani fëmijët mund ta lexojnë të shoqëruar me tinguj të magjishëm. Duke shtypur një nga një 10 butonat-figura që shoqërojnë tekstin, fëmija dëgjon tinguj argëtues dhe zërat e heronjve të përrallës.

Më shumë detaje

487 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Lexoni së bashku me fëmijët tuaj përrallën e famshme klasike të maçokut me çizme. Do të kënaqeni kur të shihni dhe ilustrimet shoqëruese. Por libri vjen dhe me tinguj argëtues që do shoqërojnë tregimin. Shtypini butonat dhe dëgjoni tingujt.

Të dhëna

Faqe10
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç