Treni i kalter Shiko më të madhe

Treni i kalter

Grup autorësh JB0116

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë çaf çufet e trenit të kaltër, shoqëruar me kafshët e tyre të dashura.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 276

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nëpërmjet prekjes ledhatuese, dora e vogël e fëmijës suaj do prekë butonin për të dëgjuar çaf-çufet e trenit të kaltër që lodron nëpër imagjinatën e fëmijës suaj. Aty ndodhet dhe një mace që mjaullin, një qenush i vogël që leh dhe boria e verdhë e veturës.

Të dhëna

Faqe8
ISBN978 999 56 41 276
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri