Cmim i reduktuar! Insektet punetore levizin e flasin Shiko më të madhe

Insektet punetore levizin e flasin

BAO0061

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i njeh fëmijët me insektet punëtore, të cilat nuk rrinë dot pa punuar. Fëmija argëtohet duke i lëvizur insektet në rrugëzat e tyre si dhe duke dëgjuar nga një histori për secilën prej tyre.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022530

902 Lekë

-8%

980 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Shiko se si një milingonë po çon kërcellin te foleja e saj. Shiko edhe merimangën që krijon me shumë zotësi rrjetën e saj. Këto insekte nuk rrinë dot pa punuar. Udhëto edhe ti bashkë me ta nëpër rrugët e çuditshme (rrugëzat zbavitëse). Ky libër tregon punën e milingonave punëtore dhe ju fut më tepër në botën e tyre kaq të vogël në dukje, por në të njëjtën kohë kaq të organizuar.

Të dhëna

Faqe10
ISBN9789928022530
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç